Själavårdshelg

själavårdshelg , hand siluett av två ansikten Under helgen får vi undervisning som klarare hjälper oss att se det förgångna och nuet i våra liv. Vi får behandla sådant vi varit med om och får redskap för att bli helade på djupet. Det är fråga om befrielse från felaktiga bindningar, helande av inre sår och ett fördjupat liv i syndabekännelse och förlåtelse. Ett team från Helhet genom Kristus rf ansvarar för undervisningen under helgen.

Helgen ordnas i Petruskyrkan 21-22.11.2020. De 20 första anmälda ryms med. Sista anmälningsdag är 6.11.2020. Om helgen är fullbokad kan du ställa dig i kö och få en plats om någon avbokar.
Priset: 30 euro
20 euro för studerande, arbetslösa och pensionärer. (Ta kontakt om priset för helgen är ett problem).

Anmäl dig via länken: Anmälan till själavårdshelgen